O mnie

Aneta
W DOMU  – mama Starszej i Młodszej, żona Starego i dyrektor operacyjny przedsiębiorstwa Flowers spółka z (bardzo) ograniczoną odpowiedzialnością 😉
W PRACY – Scrum Master czyli: „ta-osoba-od-zajmowania-się-zespołem”, krzewiciel kultury Agile w „zakładzie” i poza nim. Organizatorka.

Wielu osobom tytuł mojego stanowiska w pracy nic nie powie, dlatego zachęcam do zapoznania się z cyklem #edżajlowe, gdzie staram się wytłumaczyć co my robimy z tym „agilem” w organizacjach.

Nie zawsze pracowałam jako agent zwinności w zarządzaniu jak i nie zawsze byłam matką. Dzięki temu, jeszcze wyraźniej widzę jaskrawość obu tych zajęć i zdaję sobie sprawę, że prawdziwa elastyczność życiowa polega na tym, że nie wiemy co nam przyniesie przyszłość.

Biorąc pod uwagę zasady ciągłego udoskonalania (continous improvement), które jest podstawą zwinności, staram się non stop podnosić swoje kompetencje. Najwięcej nauki przychodzi z praktyki, stąd też między innymi ten blog – dodatkowa relacja z osobami chcącymi pracować sprawniej i zwinniej.